Info organizacyjne odnośnie sklepiku na turnieju

Drodzy rodzice w związku z organizacja naszego turnieju i tym że rocznik 2008 bięrze udział pierwszy raz , chiałbym przedstawić jakie są mozliwości odnośnie już wspomnianego przez trenera Sklepiku drużyny. Sklepiki organizujemy już 2 raz w tamtym roku bardzo fajnie wyszło i rodzice zarobili troszkę do budżetu druzyny.

Na miejscu przy wejściu na hale będziemy mieli do dyspozycji stoły oraz krzesła, gdzie rodzice ustawiają tzw sklepik,na miejscu oprócz stołów mamy do dyspozycji tylko przedłużacz. Na miejscu będziemy zbierać się po 7.

Głownie rodzice sprzedawali zrobione przez siebie ciasta, kawę, herbatę, napoje typu powerade, soczki, jakieś słodycze. Ceny są do ustalenia przez rodziców, były napisane na kartkach, cały dochód który zostanie zarobiony jest dla drużyny i będzie przeznaczony na drużynę czyli to juz zdecydują rodzice i trenerzy np. zakup koszulek, getr itp.

W dniu turnieju też bedzie otwarty bufet szkolny który nastawia sie bardziej na obiady ,zapiekanki itp. niestety jest to najemca zewnętrzny i nie możemy go wygonić dlatego trzeba zrobić konkurencyjne ceny.