Liga Orlików - kolejka 2
W dniu 09.09 na boisku przy ulicy Strykowskiej odbyła się druga kolejka grupy 3, w której reprezentacja ŁAF 2008 2 zmierzyła się z drużyną Stali Głowno. Po bardzo zaciętej grze i kilku błędach w obronie niestety ulegliśmy 4:5. Chociaż chęci i zaangażowania drużynie nie zabrakło, przeciwnik okazał się o bramkę lepszy. Każdy mecz to szansa na naukę i zebranie doświadczenia, które będzie nieocenione podczas kolejnych spotkań. Pracujemy dalej i z niecierpliwością czekamy na następny mecz. Tego samego dnia ŁAF 1 podejmował lokalnego rywala - Łodziankę. Nasi snajperzy nie zawiedli, strzelając przeciwnikowi 15 goli. Jednak nie wynik był najważniejszy tego dnia. Chłopcy mieli wyznaczone zadania meczowe, które realizowali z ogromnym zapałem. Należy odnotować fakt, iż pierwszy mecz w drużynie ŁAF 1 rozegrało 3 młodszych kolegów, którzy z powodzeniem wkomponowali się w drużynę ! :-)