Żak F1 - pierwsza runda

Za nami pierwsza runda, pierwszego sezonu reprezentacji ŁAF U8. Z uwagi na ogromne zainteresowanie rozgrywkami ligowymi w tym roczniku, ŁZPN stworzył dwie grupy Żaków. W rundzie jesiennej nasza drużyna rozegrała komplet spotkań tj. 11, zajmując ostatecznie miejsce w środku tabeli. Pierwsze mecze pozwoliły oswoić się chłopcom z istnieniem przeciwnika innego niż koledzy na treningu. Czymś dotychczas niespotykanym dla młodych zawodników były mecze wyjazdowe, poza znanym sobie boiskiem. Zdarzyło się także rozegrać mecz na naturalnej nawierzchni. Miniona runda poświęcona była głównie adaptacji chłopców do rozgrywkowej rzeczywistości, co w pełni zostało zrealizowane. Wiosenna seria spotkań będzie doskonałą okazją do weryfikacji umiejętności technicznych nabytych podczas treningów. Należy pamiętać, iż hasło, które określa nadrzędną wartość wszystkiego co robimy,jest niezmienne i brzmi: DOSKONAŁA ZABAWA. Chłopcy wkładają w nią ogrom radości, mnóstwo energii czyniąc każdy trening i mecz wyjątkowym widowiskiem.