Treningi w okresie wakacyjnym- informacje organizacyjne

KOMUNIKAT – treningi Akademii Futbolu w okresie wakacyjnym

Zgodnie z naszym planem treningowym oraz Państwa oczekiwaniami zajęcia w Akademii Futbolu trwają nieprzerwanie przez cały rok kalendarzowy – również w wakacje tak, aby dzieci mogły podczas przerwy w roku szkolnym korzystać z zajęć treningowych.

Zależy nam na tym, aby szkolenie dzieci przynosiło jak największe efekty, a ciągłość szkolenia w grupach była kontynuowana we wrześniu. Dzięki temu trenerzy będą mogli kontynuować treningi i iść z materiałem szkoleniowym do przodu, uczyć dzieci nowych rzeczy. Każda dłuższa przerwa nie jest pod tym względem korzystna.

Biorąc pod uwagę fakt, że część z Państwa w wakacje wyjeżdża postanowiliśmy umożliwić Państwu zgłoszenie urlopu, w którym dziecko w danym miesiącu nie będzie mogło uczęszczać na treningi – w lipcu lub sierpniu – i obniżyć w tym okresie składkę członkowską do 60zł .

W drugim miesiącu płatność jest równa pełnej składce niezależnie od liczby obecności. Wnioski należy przesyłać mailowo na adres: obecnosc@akademiapilki.plw treści wpisując imię, nazwisko, grupę treningową uczestnika oraz miesiąc, którego ma dotyczyć urlop. Jednocześnie informujemy, że w przypadku gdyby liczba osób trenujących w grupie w danym miesiącu będzie mniejsza niż 8, może ona zostać połączona z inną grupą treningową.

Zachęcamy do uczestniczenia w treningach wakacyjnych. W związku z mniejszą ilością dzieci zajęcia są bardziej intensywne i zindywidualizowane, co przynosi duże efekty.

Na wiadomości czekamy do 24 czerwca 2016.

Treningi do 30 czerwca odbywają się według planu obecnego.

Prosimy o przesłanie deklaracji w wyznaczonym terminie abyśmy zdążyli odnotować zgłoszenie i poinformować o ewentualnych zmianach w harmonogramach treningów przed rozpoczęciem nowego miesiąca kalendarzowego. Faktury będą korygowane w ciągu 7 dni roboczych od wygenerowania dokumentu w systemie.

W związku z wakacjami czekamy na informacje od rodziców w jakich miesiącach będą uczestniczyć , aby móc jak najszybciej ułożyć plan treningowy, w przypadku małej ilości osób w danym miesiąc, treningi będą łaczone z inną grupą lub zawodnicy będą mogli uczęszczać na zajęcia do swoich lokalizacji.

Przypominam że drużyna rocznika 2008/9 od września wystartuje w rozgrywkach ŁZPN, dlatego ważne jest aby chłopcy w sierpniu już jak najczęsciej pojawiali się na treningach, liga prawdopodobnie wystartuje już w pierwszym lub drugim tygodniu września w związku z tym przedstawiam co trzeba przygotować do września.

1. Dwa zdjęcia legitymacyjne które są już dostarczane trenerowi.

2. Wyniki badań ogółnych : morfologia krwi, mocz, ob, ekg

( tuz przed sezonem będziemy organizować Pania  Doktor która na podstawie tych badań będzie podbijać zaświadczenia o zdolności do gry w meczach )