Turniej - Memoriał im. Michała.Strzeleckiego

W minioną niedzielę, nasza drużyna rozegrała swój pierwszy turniej. Odbył się on na obiekcie Miejskiego Klubu Piłkarskiego w Zgierzu. Zmierzyliśmy się z przeciwnikami z Łodzi, Zduńskiej Woli, Bedlna oraz Zgierza. Dwa mecze przegraliśmy, jedno spotkanie - zremisowaliśmy i dwa - zwyciężyliśmy. Co warte podkreślenia, wygraliśmy m.in. z późniejszym mistrzem turnieju. Niewątpliwym atutem imprezy był fakt rozgrywania meczów na naturalnej nawierzchni, co w dobie "orlików" stanowi rzadkość. Ogromne zaangażowanie i determinacja naszych zawodników, nagradzane były coraz lepszą grą w kolejnych spotkaniach i oczywiście ich wynikami :-) a świetna zabawa i duch fair play towarzyszyły nam podczas całego turnieju.